Mikołaj z Banku ING w Rzeszowie u naszych przedszkolaków

Mikołaj z Banku ING w Rzeszowie u naszych przedszkolaków

Nadszedł oczekiwany dzień – odwiedził nas Święty Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością czekały od samego rana. Pierwszy, prosto z nieba, zstąpił do nas Anioł Marcin, który w tym roku był prawą ręką Świętego Mikołaja. Pilnował, by Ten nie zapomniał o żadnym prezencie i grał na akordeonie sprawiając, że serca dzieci zabiły radośnie już przed przyjściem Świętego. Towarzyszyły mu dwie Mikołajki – Marta oraz Magdalena – które bawiły się z nami i pomagały przy wręczaniu prezentów, a trzecia Mikołajka Monika została w magazynie Świętego Mikołaja i pakowała prezenty dla kolejnych pociech. Podekscytowane dzieci przywitały naszego Gościa z długą, białą brodą – w którego wcielił się Pan Paweł, Dyrektor Biura Leasingowego ING w Rzeszowie – gromkimi okrzykami, tańcem i radosnym śpiewem piosenek.

Ten dzień pełen wrażeń dzieci zakończyły z uśmiechami na twarzy i wspaniałymi wspomnieniami z chwil spędzonych z gośćmi z nieba, bo tak trzeba nazwać tych, którzy pozwolili nam doświadczyć jak wiele na świecie jest dobrych ludzi z sercami otwartymi dla innych.

Bardzo dziękujemy pracownikom Banku ING w Rzeszowie, w szczególności Biura Leasingowego w Rzeszowie, na czele z Panem Pawłem Mackiem, Panią Moniką Koguc, Martą Ziębą, Magdaleną Nabożną i Panem Marcinem Kaławajem – dzięki Wam tegoroczny dzień ze Świętym Mikołajem był niezapomnianym czasem.

Życzymy Wam wspaniałego czasu świątecznego oraz dużo miłości, spokoju i radości na każdy dzień.

Mozesz udostepnic informacje: