Oferta kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Oferta kół zainteresowań i zajęć pozalekcyjnych dla uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Szanowani Rodzice i Opiekunowie Prawni,

Drodzy Uczniowie

Przedstawiamy ofertę zajęć pozaszkolnych rozwijających zainteresowania i uzdolnienia dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych zajęciach.

Dodatkowych informacji udzielają i zapisów dokonują nauczyciele prowadzący zajęcia.

 

Lp. Nazwa Prowadzący Dzień i godzina Nr sali
1. Koło matematyczne Z. Kasprzak Piątek 8:00 – 8:45 17
2. Koło patriotyczne Z. Bojarska Piątek 13:15-14:00 25
3. Koło edukacji obywatelskiej E. Dec – Szynal Czwartek 14:05-14:50 24
4. Koło plastyczne T. Gamrat Środa 12:25-13:10 26
5. Koło teatralno – recytatorskie G. Kotlińska Wtorek 13:15 – 14:00 16
6. Konsultacje matematyczne M. Słowik Poniedziałek 8:00 – 8:45 18
7. Koło teatralne B. Wałczyk Piątek 8:00 – 8:45 23
8. Kółko plastyczne D. Waliczek Wtorek 13:15 – 14:00 19 pracownia graficzna
9. Kółko rękodzielnicze B. Cichy Piątek 12:25 – 13:10 23
10. Koło religijne S. R. Radomska
B. M. Kurzawa
Poniedziałek 12:25 – 13:10 19
11. Koło przedmiotów zawodowych budowanych P. Strach Poniedziałek 14:05 – 14:50 22
12. Koło z języka angielskiego T. Berwisz Środa 12:25 – 13:10 17
13. Koło przedmiotów zawodowych gastronomicznych J. Halwa Poniedziałek 12:25 – 13:10 14
14. Kółko medialno – informacyjne R. Mosiądz
M. Jartym – Morawska
Czwartek 14:05 – 14:50
Poniedziałek 14:05 – 14:50
s. 13 budynek internatu
15. Koło przedmiotów zawodowych B. Pasiecznik Środa 8:00 – 8:45 13
16. Koło rękodzielnicze R. Żyła Poniedziałek 13:15 – 14:00 s. 10 budynek internatu
17. Koło z zakresu bajkoterapii I Michalik Czwartek 12:25 -13:10 29
18. Koło artystyczne M. Olszańska Czwartek 11:30 – 12:15 s.7
19. Koło przyrodnicze M. Krawczyk Środa 13:15 – 14:00 28
20. Koło muzyczno – taneczne M. Zygmunt Środa 12:25 – 13:10 27
21. Koło muzyczne A. Nietrzeba Piątek 13:10 -14:00 s. 12 budynek internatu
22. Koło czytelniczo – medialne M. Zdanowska
I. Michalik
Wtorek 13:15 – 14:00 biblioteka szkolna
23. Koło rękodzielnicze A. Niemiec Wtorek 13:10 -14:00 s.3 budynek internatu
24. Koło czytelnicze D. Wiewióra Czwartek 12:15 – 13:10 34
25. Koło scrapbookingu A. Gomułczak Piątek 14:05 – 14:50 s. 8 budynek internatu
26. Bajkoterapia M. Żołyniak Czwartek 12:25 – 13:10 25
27. Koło czytelnicze A. Chorzępa Piątek 10:40 – 11:25 30
28. Zajęcia rozwijające zdolności grafomotoryczne J. Pelc Poniedziałek 10:40 – 11:25 31