Pomagamy Jarosławskiemu Hospicjum

Szkolne żonkile

Pomagamy Jarosławskiemu Hospicjum

Po raz kolejny uczniowie Ośrodka aktywnie włączyli się w akcję „Jarosławskie Pola Nadziei”, w ramach której wspólnie z nauczycielami, wychowawcami oraz osobami wspierającymi ich funkcjonowanie, wykonali z kolorowej bibuły żonkile. W dniu 26 kwietnia 2022 roku przekazaliśmy do Katolickiego Centrum Kultury w Jarosławiu 262 żonkili, które otrzymają osoby kwestujące w okolicach jarosławskich sklepów i kościołów.

Zbiórka ma być przeprowadzona w piątek 29 kwietnia pod zakładami pracy, w sobotę 30 kwietnia pod sklepami i w galeriach handlowych, a w niedzielę 1 maja przed kościołami z terenu powiatu jarosławskiego.

Celem akcji „Jarosławskie Pola Nadziei” jest finansowe wparcie Jarosławskiego Hospicjum Domu Ulgi w Cierpieniu im. św. Jana Pawła II. Podczas przeprowadzanej zbiórki pieniędzy każdy darczyńca w ramach podziękowania jest obdarowany żonkilem.

Cieszymy się, że  społeczność Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu wsparła tak szlachetną akcję i dołożyła przysłowiową cegiełkę w dzieło funkcjonowania niezwykle potrzebnego Jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II.

Mozesz udostepnic informacje: