Pomagamy Jarosławskiemu Hospicjum

Pomagamy Jarosławskiemu Hospicjum

Uczniowie Ośrodka aktywnie włączyli się w akcję „Jarosławskie Pola Nadziei”, w ramach której wspólnie z nauczycielami, wychowawcami oraz osobami wspierającymi ich funkcjonowanie, wykonali z kolorowej bibuły żonkile. Celem akcji „Jarosławskie Pola Nadziei” jest finansowe wparcie Jarosławskiego Hospicjum Domu Ulgi w Cierpieniu im. św. Jana Pawła II. Podczas przeprowadzanej zbiórki pieniędzy każdy darczyńca w ramach podziękowania jest obdarowany żonkilem.

Dzięki wspólnej pracy, w Ośrodku wykonano 525 żonkili, które zostały przekazane do Sztabu akcji, a następnie osobom kwestującym w okolicach jarosławskich sklepów i kościołów.

Cieszymy się, że  społeczność Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu wsparła tak szlachetną akcję  i dołożyła przysłowiową cegiełkę w dzieło powstawania i funkcjonowania Jarosławskiego Hospicjum.

Tegoroczna akcja „Jarosławskie Pola Nadziei” zakończyła się sukcesem – dzięki hojności mieszkańców Jarosławia i okolic zebrano kwotę w wysokości  115 507 zł.

Mozesz udostepnic informacje: