Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców Dzieci z Autyzmem

Budynki Ośrodka

Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców Dzieci z Autyzmem

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2016/2017 ogłaszamy wznowienie cyklicznych spotkań GRUPY WSPARCIA DLA RODZICÓW DZIECI Z AUTYZMEM działającej od roku przy naszym Ośrodku. Nasze spotkania to nie tylko doskonały czas na wymianę doświadczeń i informacji między rodzicami, ale także okazja do nabywania nowych umiejętności w trakcie różnorodnych warsztatów.

Udział w spotkaniach stwarza możliwości podzielenia się radościami i sukcesami, ale także trudnościami i problemami związanymi z wychowywaniem dziecka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz uzyskania wsparcia, pomocy i informacji opartych na doświadczeniach innych rodziców. Druga część każdego ze spotkań zarezerwowana jest na czas warsztatów i szkoleń, jest to okazja do zadbania o rozwój osobisty.

W tym roku jesteśmy szczególnie otwarci na nowych uczestników – rodziców, nowe pomysły, propozycje zmian i oczekiwania.

Spotkania GRUPY WSPARCIA odbywają się raz na dwa miesiące.

Serdecznie zapraszamy rodziców do zgłaszania się i udziału w naszych spotkaniach.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE GRUPY WSPARCIA odbędzie się 10 PAŹDZIERNIKA 2016 r. w SALI 34 w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II nr 30, 37 – 500 Jarosław)

W trakcie spotkania dla zainteresowanych rodziców oferujemy sprawowanie opieki nad pociechami przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczne.

Mozesz udostepnic informacje: