Przekaż 1 % podatku na Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Tobie”

Logo 1 %

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Tobie”

Logo Stowarzyszenia "TOBIE"

Nr KRS: 0000279418
Siedziba:
37-500 Jarosław
ul. Jana Pawła II 30
Data i nr wpisu w KRS: 27.04.2007r 0000279418
Data uzyskania statusu OPP: 26.11.2007r
REGON: 180229384
NIP: 7922175289

Przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu od wielu lat działa Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Tobie”.

Stowarzyszenie realizując statutowe cele wspierania dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, aktywnie wspomaga Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu, finansując między innymi działania o charakterze turystyczno-krajoznawczym, artystycznym i społecznym. W szczególnych przypadkach, Stowarzyszenie zapewnia również indywidualne wsparcie materialne dla uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu oraz ich rodzin.

Stowarzyszenie funkcjonuje dzięki składkom członków – pracowników Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu, pozyskiwanym dotacjom celowym oraz środkom finansowym uzyskanym z odpisu 1 % podatku.

Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczane są wyłącznie na społeczną aktywizację uczniów placówki i udzielenie im dodatkowego wsparcia. Członkowie Zarządu Stowarzyszenia działają społecznie, nie pobierając z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Jeśli chcesz wesprzeć działalność Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Tobie”, a przede wszystkim pomóc dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną – uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu – przekaż 1 % swojego podatku w rozliczeniu podatkowym za rok 2021. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Tobie” posiada status Organizacji Pożytku Publicznego, co daje gwarancję przekazania środków finansowych wyłącznie na statutową działalność.

Wystarczy, że w swojej deklaracji podatkowej za rok 2021, w odpowiedniej rubryce, wpiszesz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Tobie” i numer KRS 0000279418, a Twoja darowizna automatycznie trafi na nasze konto.

Dziękujemy.

Więcej na temat przekazania 1 % procentu na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego:  

https://www.pit.pl/1procent/

https://www.e-pity.pl/wyszukiwarka-opp-organizacje-pozytku-publicznego/

Pit- wzór

Mozesz udostepnic informacje: