Uwaga!!! Uwaga!!! Nowe roboty w naszym Ośrodku

Logo-programu Laboratoria Przyszłości

Uwaga!!! Uwaga!!! Nowe roboty w naszym Ośrodku

W naszym Ośrodku pojawiły się dwa nowe robociki, które będą towarzyszyć uczniom w nauce i zabawie.  Zostały one zakupione w ramach realizacji rządowego programu „Laboratoria przyszłości” i będę wspomagały dzieci i młodzież w trudnej nauce programowania.  Jeżdżące robociki są zawsze chętne do zabawy – potrafią wydawać różne dźwięki,  kolorowo mrugają do dzieci i poruszają się po zaprogramowanej trasie a nawet omijają przeszkody i rozpoznają kolory. Zapowiada się więc super nauka poprzez zabawę. 

Niestety, nasze robociki nie mają jeszcze imion – a z pewnością chciałyby je posiadać. Dlatego ogłaszamy konkurs dla uczniów szkoły podstawowej – na wybranie nazw – imion dla naszych dwóch nowych towarzyszy. Wiemy na pewno, że jeden z nich to dziewczynka, a drugi chłopak, więc zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy.

Propozycje imion dla robocików należy składać do dyrektora Ośrodka, zapisane na kartkach, z podpisem ucznia lub oznaczeniem klasy, która zgłasza swój projekt do dnia 26 maja 2022 roku.

Do klasy i uczniów, którzy będą laureatami konkursu, robociki przyjadą na specjalne zajęcia pokazowe.

Mozesz udostepnic informacje: