Dzień Patrona Ośrodka – świętego Jana Pawła II

Dzień Patrona Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego imienia Jana Pawła II

W szkolnym kalendarzu mamy różne święta, ale jedno z nich jest dla nas szczególnie ważne, to Dzień Patrona. Patronem naszego Ośrodka jest święty Jan Paweł II, którego naprawdę lubimy, staramy się więc jak najlepiej przygotować do związanej z nim uroczystości. Nauczyciele, uczniowie i ich rodzice rozpoczęli dzień 29 października uroczystą Mszą Świętą w Bazylice Matki Bożej Bolesnej w Jarosławiu. Potem wszyscy zgromadziliśmy się w hali sportowej, by uczestniczyć w przedstawieniu, które przybliżyło nam niektóre aspekty życia Jana Pawła II oraz przypomniało jakim wyjątkowym człowiekiem był nasz patron.

W tym roku mieliśmy niezwykłych gości, była to grupa uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym wraz z opiekunami i panią dyrektor Martą Such, którzy także postanowili świętować z nami. Dzień Patrona to doskonała okazja by dzielić się z innymi swoimi pasjami i talentami. Zespół muzyczny działający w szkole w Krościenku Wyżnym przygotował dla nas rewelacyjny koncert ze szlagierami polskiej muzyki rozrywkowej. Zostali przyjęci gorącymi owacjami, podobnie jak uczniowie Ośrodka, którzy wystąpili z mocno rockowym utworem. Dziękujemy pani dyrektor Marii Such, uczniom i ich nauczycielom, że zechcieli uświetnić naszą uroczystość swoją miłą obecnością.

Gratulujemy uczniom Szkoły Przysposabiającej do Pracy, którzy z ogromną energią i odwagą zaprezentowali nam swoje umiejętności muzyczne – Łukaszowi Dudkowi (perkusja) i Damianowi Kompel (akordeon). To był bardzo udany dzień.


Mozesz udostepnic informacje: