Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci z Autyzmem

Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci z Autyzmem

Przypominamy, że w  Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu funkcjonuje bezpłatna Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci z Autyzmem. Spotkania Grupy odbywają się cyklicznie, obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr 669-870-678. Nasza Grupa ma charakter otwarty –  w każdym momencie mogą dołączyć nowi członkowie. Udział w Grupie Wsparcia polega na dzieleniu się własnymi doświadczeniami z innymi jej uczestnikami, słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, przekazywaniu pożytecznych informacji i udzielaniu sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. Aktywne uczestnictwo w Grupie Wsparcia pomaga w pracy nad sobą, w osobistym rozwoju, a także w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16.12.2019 r., o godz. 12.45, w sali nr 34. Na czas spotkania zapewniamy profesjonalną opiekę dzieciom, którzy przyjdą z rodzicami.

Grupę Wsparcia prowadzi psycholog szkolny dr Joanna Ciąpała.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z ostatniego spotkania, które przebiegało pod hasłem „Czy inny znaczy gorszy – a może lepszy?”

 

Mozesz udostepnic informacje: