Komunikat Dyrektora OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu do Rodziców i Opiekunów uczniów przedszkola i wszystkich typów szkół – 01.06.2020 r.

Komunikat Dyrektora OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu do Rodziców i Opiekunów uczniów przedszkola i wszystkich typów szkół – 01.06.2020 r.

Szanowani Państwo Rodzice i Opiekunowie uczniów,

Drodzy uczniowie,

Na dzisiejszej – 1 czerwca 2020 r. – konferencji prasowej Minister Edukacji Narodowej – przekazał informację o fakcie przedłużenia nauki realizowanej w formie zdalnej do dnia 26 czerwca 2020 r. a więc do zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji. https://www.gov.pl/web/edukacja/organizacja-roku-szkolnego-20192020-do-wakacji-oraz-letni-wypoczynek

Oznacza to, że do końca roku szkolnego uczniowie pozostaną w domach rodzinnych – smutno nam z tego powodu, jednakże doskonale rozumiemy bieżącą sytuację – liczba zachorowań na koronowirusa pozostaje wciąż wysoka, a przecież zdrowie jest najważniejsze. Apeluję więc do Wszystkich – pozostańcie w domach, a jeśli to konieczne, przy wychodzeniu z domów zachowujcie zasady ostrożności – to jest bardzo ważne.

W tym tygodniu wychowawcy klas przedstawią uczniom informacje na temat proponowanych ocen rocznych z poszczególnych przedmiotów nauczania, przypominam o możliwości złożenia materiałów przygotowanych przez uczniów w domach – ostateczny termin złożenia tych materiałów mija w dniu 8 czerwca 2020 r.

W najbliższym okresie przedstawimy terminy zwrotu podręczników i książek do biblioteki szkolnej.

Na najbliższy piątek – 5 czerwca 2020 roku planuję organizację kolejnego spotkania na SKYPE – szczegóły przedstawię wkrótce. Zapraszam serdecznie.

Wojciech Głąb

dyr. SOSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu

Mozesz udostepnic informacje: