Komunikat Dyrektora OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu do Rodziców i Opiekunów uczniów przedszkola i wszystkich typów szkół – 18.06.2020 r.

Logo SOSW Jarosław

Komunikat Dyrektora OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu do Rodziców i Opiekunów uczniów przedszkola i wszystkich typów szkół – 18.06.2020 r.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie uczniów

Uczniowie szkół funkcjonujących w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu

Ze względu na stale wzrastającą w powiecie jarosławskim liczbę osób zarażonych koronawirusem, Dyrektor Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu informuje, że w dniach 22-26 czerwca 2020 r. zostanie zawieszona realizacja wszelkiego typu zajęć realizowanych w placówce i w ramach WOKRO.
Równocześnie informuje się, że zaplanowany na okres 22 – 26 czerwca 2020 r. harmonogram zwrotu książek, podręczników i materiałów ćwiczeniowych oraz odbioru rzeczy osobistych z internatu zostaje anulowany. O kolejnych terminach zwrotu podręczników oraz odbioru rzeczy osobistych, jak również świadectw szkolnych będziemy informować na bieżąco Państwa rodziców/opiekunów i uczniów.
Równocześnie przypomina się, że od dnia 16 marca 2020 roku – do odwołania wprowadzono obsługę klientów/petentów wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu się dotyczącym daty i godziny. Ponadto informuje się, że bez względu na fakt umówienia się, petenci z objawami jakiejkolwiek infekcji nie będą wpuszczani do budynku placówki.
Z poważaniem
Wojciech Głąb
dyr. OSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu
Mozesz udostepnic informacje: