Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej 

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej  organizowany pod honorowym Patronatem Starosty Jarosławskiego odbył się w dniu 13 grudnia 2016 roku w hali sportowej  Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu.

Na zaproszenie organizatorów odpowiedziały drużyny piłkarskie z Ośrodków z Ropczyc oraz Przemyśla, godnie reprezentując swoje placówki w czasie turniejowych zmagań. Łącznie w turniejowych zmaganiach wzięło udział 27 chłopców, którzy rozegrali mecze systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze miały zacięty i wyrównany przebieg, ale zawsze przebiegały w sportowej atmosferze „fair play”.

W wyniku przeprowadzonych spotkań piłkarskich wyłoniono zwycięską drużynę, którą okazała się reprezentacja SOSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Drugie miejsce zajęli piłkarze z Ośrodka w Ropczycach, zaś III reprezentanci Ośrodka z Przemyśla.

Wszyscy uczniowie biorący udział w zawodach otrzymali ufundowane przez Starostę Powiatu Jarosławskiego pamiątkowe medale zaś najlepsze drużyny i wyróżnieni piłkarze puchary i nagrody rzeczowe.

Bardzo dziękujemy Staroście Jarosławskiemu panu Tadeuszowi Chrzanowi za objęcie Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Ośrodków Specjalnych Honorowym Patronatem, co znacznie przyczyniło się do podniesienia jego rangi i prestiżu, zaś dzięki przyznanemu dofinansowaniu ułatwiło jego zorganizowanie i przeprowadzenie.

 

Mozesz udostepnic informacje: