Niebieskie Motyle 2023

NiebieskieMotyle 2023
Niebieskie Motyle 2023
Kochani! Jak wiecie Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu od kilku lat organizuje akcję NIEBIESKIE MOTYLE, której głównym celem jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.
W roku 2023, z uwagi na wciąż aktualne zagrożenie epidemiczne, w trosce o zdrowie dzieci i młodzieży, nasze radosne wyzwanie organizujemy w formie on-line, z wykorzystaniem mediów społecznościowych.
 
HASŁO, które będzie nam towarzyszyć w #challengeNiebieskieMotyle2023 brzmi: ŚWIAT NIEBIESKICH MOTYLI.
 
Z radością zapraszamy Wszystkich do podjęcia niebieskiego wyzwania.
Jak przekazać taką iskierkę? To bardzo proste. Wystarczy:
1. Ubrać się na niebiesko i wykonać pracę plastyczną lub dowolną aktywność artystyczną według własnej inwencji twórczej. Barwą przewodnią jest kolor niebieski. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte było hasło tegorocznej edycji: ŚWIAT NIEBIESKICH MOTYLI! (nagrane lub napisane).
2. Skopiować CAŁY #challengeNiebieskieMotyle2023 wstawić zdjęcie lub film na Facebook i nominować kolejne 3 osoby (może to być również grupa klasowa lub instytucja) i powiadomić ich o tym.
3. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.
P.S. Każdy kto nie został nominowany a chciałby wziąć udział w naszym Challenge może przyłączyć się do niego samodzielnie z zachowaniem w/ w procedur. Dopisuje wtedy, że został nominowany przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu
UWAGI TECHNICZNE: Aby przekaz w Waszym poście mógł dotrzeć do jak największej liczby osób, ustawienia prywatności należy dać na PUBLICZNE (w przeciwnym razie będzie on widoczny tylko dla bardzo wąskiej grupy osób z grona Waszych znajomych, nie będzie widoczny dla nas Organizatorów i nie będziemy mogli go udostępniać i komentować) Przy kopiowaniu tekstu proszę zwrócić uwagę, aby przed Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu postawić znak @ (nazwa ma się podświetlić na niebiesko).
Dzięki temu będziecie Państwo dla nas widoczni.
 
Do dzieła! Życzymy powodzenia!
NiebieskieMotyle 2023

NiebieskieMotyle 2023

 
 
 
 
Mozesz udostepnic informacje: